Mareste imaginea SD29
Produs nou
Ultimele bucati disponibile
Data disponibilității:

Balsam de corp hranitor cu ceai alb si unt shea 200ml Barwa
Destinatar(i) :
* Câmpuri obligatorii
sau Anulează
Balsam corp hranitor cu ceai alb si unt de shea 200ml Barwa Cosmetics
Balsamul de corp hrănitor cu ceai alb și unt de shea Barwa Cosmetics face parte din gama Natural Expert și este conceput pentru regenerarea și hidratarea intensă a pielii. Combinația echilibrată de ceai alb și unt de shea din balsamul de corp hrănitor Barwa te transportă într-o atmosferă de liniște și armonie. Textura sa ușoară se topește delicat în piele, hrănind-o profund și protejând-o de deshidratare.
Regenerare intensă: Formula regenerează eficient pielea uscată, aducând o senzație de confort și calmare.
Hidratare și reținerea umidității: Untul de shea din compoziție ajută la reținerea umidității în țesuturi, prevenind deshidratarea.
Protecție antioxidantă: Extractul de ceai alb acționează ca un antioxidant, protejând epiderma împotriva factorilor externi dăunători.
Catifelare și elasticitate: Utilizarea regulată face pielea mătăsoasă, moale la atingere și îi îmbunătățește elasticitatea.
Calmarea iritațiilor: Conține extract de rădăcină de lemn dulce, care ajută la calmarea pielii iritate și stimulează regenerarea acesteia.
Caracteristici ale produsului
Absorbție rapidă: Textura ușoară permite absorbția rapidă în piele fără a lăsa o senzație lipicioasă.
Ingrediente active: Pe lângă untul de shea și ceaiul alb, balsamul este îmbogățit cu ceramide (refac bariera naturală a pielii), niacinamidă (uniformizează tonul pielii) și glicerină.
Produs vegan: Este un produs de îngrijire naturală și vegană, testat dermatologic.
Utilizare: Aplicati balsamul pe pielea curatata. Masati usor pana la absorbtie. Pentru rezultate mai bune, utilizati-l dimineata si seara sau dupa cum este necesar in timpul zilei.
INCI: Aqua, Paraffinum Liquidum, Cetearyl Alcohol,Ethylhexyl Stearate, Glycerin, Butyrospermum Parkii Butter, Glyceryl Stearate, PEG-100 Stearate, Caprylic/Capric Triglyceride, Camellia Sinensis Leaf Extract,Glycyrrhiza Glabra Root Extract, Ceramide NP, Niacinamide, Petrolatum, Dimethicone, Olive Glycerides, Ceteareth-20, Polyacrylamide, C13-14 Isoparaffin, Propylene Glycol,Laureth-7,Phenoxyethanol,Ethylhexylglycerin,Parfum, Linalool, Limonene, Citronellol.
Cod: SD29
Brand: BARWA COSMETICS





























